משתמש:Levavie/המלצות להרחבות

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

עבור גלישה אפקטיבית, פיירפוקס הוא הדפדפן המוביל!

מדהים ביעילות שלו, בגמישות שלו, במהירות שלו, וביכולת ההרחבה שלו.

אחד הדברים הכי טובים בפיירפוקס הן ההרחבות, שמאפשרות לנו להתאים את פיירפוקס לצרכים: להתגונן מאובדן מידע ונפילות מתח, לגלוש יעיל יותר, לארגן את המידע טוב יותר, ולטפל בכמויות גדולות יותר של מידע, ועוד.

להלן מספר הרחבות מומלצות למפתחי אתרים, מתוך המדריך העברי לתוספים לגלישה יעילה עם פיירפוקס. ההרחבה הראשונה - היא חיונית ביותר ותחסוך לכם זמן אדיר. אם אתם מתקינים הרחבה אחת בלבד - תתקינו אותה!

Session Saver - מפעיל את קסמיו כדי שכל הלשוניות הפתוחות ייפתחו מחדש כשפתחתי את פיירפוקס שנית. ואז אם פיירפוקס קורס או שהחשמל נכבה או שאני רוצה ללכת לעיסוקים אחרים לא קורה שום אסון. כשאני חוזר למחשב אני מפעיל את פיירפוקס מחדש וכל הלשוניות חוזרות לעצמן. אפילו אם היו לי ארבעה חלונות פיירפוקס שבכל אחד עשר לשוניות פתוחות (מצב ממוצע) - הכל חוזר למקומו!

Tab Mix Plus - האחד שמכיל את כולם. כולל בתוכו אפשרות לעשות UNDO ללשוניות שסגרנו, אפשרות להכריח חלונות קופצים להיפתח בלשוניות חדשות במקום בחלונות חדשים, ואפשרות לשלוט על מיקום פתיחת הלשוניות. אפשר אמנם לזכור את הלשוניות הפתוחות, אבל לצרכים אלו SessionSaver יותר יציב.

SearchStatus - הצגת PageRank של גוגל ודירוג אלקסה עבור כל עמוד, בשורת הסטטוס למטה.

CustomizeGoogle - אפשרויות מתקדמות בזמן חיפוש בגוגל - הצגת הדירוג של כל אתר בתוצאות החיפוש, אפשרות להורדת זבלים, אפשרות להורדת מודעות, קישור לחיפוש במנועי החיפוש האלטרנטיביים ולהיסטוריה, אפשרות שימוש אוטומטי ב-Google Suggest - תכונה המאפשרת לראות את כמות התוצאות עבור כל מילה שמקישים תוך כדי ההקשה, ועוד.

Web Developer - תפריט וסרגל כלים עם פונקציות רבות עבור פיתוח האתר.

בהצלחה,

אמנון לבב

עסקים ברשת - המדריך ליזם