צפייה בעמוד באמצעות אינטרנט אקספלורר

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

פיירפוקס הינו דפדפן מתקדם, אך כל עוד כל בוני האתרים לא ידאגו מראש להתאמת האתר שלהם לתקנים, ולאפשר את נגישותם לכלל המשתמשים - לא נוכל להנות מהדפדפן בצורה מלאה.

קהילת משתמשי הדפדפן החופשי לא נשארת חייבת, ומציעה פתרונות גם למקרים בהם אין אפשרות להשתמש בדפדפן לצורך גלישה לאתר כזה או אחר.

הערה: על-מנת שבעתיד לא יהיה לנו צורך בהרחבות ובתוספים דוגמת אלו שמופיעים בעמוד, בבקשה דווח לבעלי האתר הבעייתי כי אין באפשרותך לגלוש באתרם. רק כך נוכל להילחם באתרים אלו, ולהגיע ליום בו תוכן האתרים יהיה נגיש מכל דפדפן.


IE Tab

הרחבה הפופולארית ביותר כיום בנושא, ומתבססת בחלקה על קוד של IE View. הרחבה זו מאפשרת פתיחה של דפים באמצעות המנוע של אינטרנט אקספלורר בתור לשונית בתוך Firefox או Mozilla Suite. ההרחבה לא תמיד יציבה, ובמקרים מסויימים עלולה להפיל את פיירפוקס עצמו במקום את אקספלורר בלבד.

אתר: http://ietab.mozdev.org

התקנה: https://addons.mozilla.org/he/firefox/1419/


IE View

בעבר הרחבה פופולרית לשליטה על פתיחת אתרים דרך אינטרנט אקספלורר מתוך הממשק של פיירפוקס או מוזילה, וכיום נחשבת נחותה יותר מאשר IETab מאחר והיא מעלה את אינטרנט אקספלורר ולא רק פותחת לשונית בפיירפוקס שעושה שימוש באקספלורר. ניתן להגדיר אתרים שיפתחו עם אינטרנט אקספלורר, ובכניסה אליהם, על-ידי קישור, סמניה או הקלדה של הכתובת, יוקפץ חלון של אינטרנט אקספלורר שיאפשר את המשך הגלישה דרכו. כדי לחזור לדפדפן פיירפוקס יש לסגור את החלון של אקספלורר.

אתר: http://ieview.mozdev.org

התקנה: https://addons.mozilla.org/he/firefox/35/

Launchy

הרחבה עבור מוזילה ופיירפוקס שמאפשרת לפתוח תוכנות חיצוניות מתוך הדפדפן, באמצעות תפריט ההקשר או לחצן בסרגל הכלים. התוכנה איננה מוגבלת רק להפעלה של אינטרנט אקספלורר, ויכולה לשמש למגוון רחב יותר של תוכנות.

אתר: http://gemal.dk/mozilla/launchy.html

התקנה: https://addons.mozilla.org/he/firefox/81/

שונות

Netscape 8

הדפדפן נטסקייפ 8 מתבסס על הקוד של פיירפוקס, ובין השיפורים היחידיים שבו ניתן למנות את היכולת לבחור את המנוע שישמש עבור כל קישור וקישור (פיירפוקס או אינטרנט אקספלורר). למרות זאת, השימוש ב-IEView וב-IETab נוח יותר, כך שאין צורך לעבור לדפדפן זה רק בשביל להפעיל אתר זה או אחר.


FirefoxView

הרחבה המבצעת לאינטרנט אקספלורר את מה ש-IEView מבצעת עבור פיירפוקס. ההרחבה מוסיפה אפשרות להפעיל את פיירפוקס מתפריט ההקשר של אינטרנט אקספלורר.

למרות שההרחבה מותקנת על פיירפוקס, ניתן לראות אותה בפעולה דרך אינטרנט אקספלורר.

אתר: http://www.iosart.com/firefox/firefoxview

התקנה: http://www.extensionsmirror.nl/index.php?showtopic=799


קישור קצר לדף זה: viewing a page with IEתרמו לעמוד זה: תומר