שיחה:עמוד ראשי

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שמתי לב לכך שאין בויקי אף קישור לדף "אתרים לא תומכים" (חוץ מזה) כך שהוא "מרחף" והדרך היחידה להגיע לשם היא דרך החיפוש. לא הצלחתי להחליט עם הדף הזה מתאים להופיע כדף למפתחי אתרים, למשתמש הפשוט, כדף חדש, או במקום אחר כך שבינתיים לא הוספתי אותו לשום מקום. --‫Sguy ‫23:05, 3 יוני 2004 (IDT)
כדאי לארגן פה קטגוריות, ולא רק קישורים ישירים למאמרים. בתור התחלה, מאמרים למשתמשי קצה ומאמרים למפתחים - החל מאיך לעשות מנוע חיפוש, דרך ערכת נושא, וכלה בתיקון באגים בקוד.

צחי תחתום אחרי כתביך יש לך כפתור להוספת חתימה מעל תיבת העריכה. בקשר לקטגוריות: אם היינו יכולים להשתמש במוין, זה היה אוטומטי, כרגע אפשר ליצור כאלה באופן ידני. אני אעשה את זה ברגע שיהיה כאן מספיק דפים. כרגע יש ארבעה מדריכונים. רוצה לחלק אותם לקטגוריות? :-) --Mano 17:15, 24 אפר' 2004 (EDT)


חילקתי. מה דעתך?צחי ‫09:05, 27 אפר' 2004 (EDT)


בתור התחלה זה נחמד, אבל אני עדיין חושב שמידע למפתחים ומידע לבוני אתרים צריך להיות בקטגוריות שונות. אני גם מחכה לעיצוב קצת יותר נורמלי לדף הזה, לפני שנפרסם החוצה את הויקי.מנו, לא יכולת לפרסם קצת יותר גדול שאסור לכתוב? הדגשתי קצת את ההודעה בדף הראשי. בקשר לדף שכתבתי, שמרתי אותו מקומית אצלי. אין צורך שתרוץ להעתיק אותו. (תומר)

בהתחלה הייתי בטוח שאתה צוחק, אבל אחרי שהדגשת... מה? "הקפאת כתיבה" ב-h1 זה לא מספיק מושך? בכל אופן, הם עדיין לא התפנו להגדיר בחשבון החדש כמה הגדרות שמפאשרות את הריצה התקינה של הויקי so i keep waiting, כנראה שזה יהיה היום. Mano
הייתי באטרף על זה שבעוד אני יושב ומעדכן עמודים פנימיים אתה מפרסם הודעה בדף הראשי. הייתי חייב להדגיש את זה עוד קצת. (-: (תומר)
אוקי עברנו. Mano
לזכות הטיימינג יאמר שלא איבדנו מידע. Mano

ל-Prog: הלינקים לדפים הרקים הם דפים שיווצרו לפני שנפרסם את הוויקי. לפחות אלו שאני הוספתי... מישהו מוכן להסביר למה צחי מתכוון ב"הקמת סביבת פיתוח"? אם הוא מתכוון להסבר "מה צריך בשביל לקמפל את מוזילה", זה יחכה חודש - מי שצריך את זה יודע להתמצא באתר האנגלי.