שיחה:ProgPrefs

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

בשביל דברים כאלה יש בלוג, לא מאמר בויקי. מה שמתאים לך לא בהכרח מתאים לאחרים. משהו יותר מעשי יהיה תיאור אובייקטיבי של ההעדפות, למרות שתיאור כזה כבר קיים בעזרה, ואם אני אספיק, אז יהיה אפילו בעברית. צחי ‫18:07, 5 מאי 2004 (IDT)

אין כאן שום דבר שמתיימר להיות אובייקטיבי ובוודאי שאין לי כוונה לפתוח בלוג (ועוד לא שמעתי שבוויקי קיים איסור על כתיבת דפים בעלי פאן אישי...). הכותרת והדף מראים שמדובר בהעדפות האישיות שלי. מה שנחמד, שאי אפשר להתווכח עליהן ;-)

הויקי הזה מיועד, למיטב הבנתי, לספק מידע על מוזילה, ולא לשמש במה לדעות/העדפות הפרטיות של אדם זה או אחר. לכן, אפשר לספק מידע על ההעדפות (קצת מיותר, כמו שכתבתי), על היתרונות והחסרונות לכאן ולכאן, אבל אם אתה תכתוב על מה שאתה מעדיף (למה רק פה? למה לא בתוכנות אחרות של מוזילה בהן אתה או כל אדם אחר משתמש?) אז כל אחד יוכל להוסיף את מה שהוא מעדיף, ובמקום מאגר מידע אמין, תצטבר פה קקפוניה שלמה. ‫צחי ‫13:00, 7 מאי 2004 (IDT)

עכשיו לתכל׳ס, יש לכם מושג מדוע העמוד מוצג pre-formatted? ‫Prognathous

כי יש לך רווח בתחילת כל שורה כנראה...שורה שמתחילה ברווח מוכנסת לתוך מתחם pre. תחליף אותם באנטיטיס מתאימים. ‫Mano

או יותר טוב שתכניס את זה בטבלה, שם פנח ב th ולאחר מכן כל העדפה. הכנסתי דוגמא בהתחלה ל"איך נראה לי" שזה צריך להיראות.

אין לי בעיה לערוך את הדף בקומפוזר ולהדביק כאן את הקוד, אבל זה ייראה כמו חרבוש HTML אחד גדול. אין איזשהו תחביר בוויקי שמטפל במצבים כאלה ומשאיר את הקוד של הדף קריא? ‫Prognathous

לא אתה לא יכול, כי רוב התגיות לא נתמכות. בכל אופן, כן יש תחביר ואם יהיה לך כוח ללמוד אותו (משהו שלי לא היה), אתה מוזמן לקרוא בעמוד הזה.

דרך אוב ההגדרות שם הם הגדרות סגנון קיימות, אתה יכול להשתמש בהם בשני סוגי התחביר כמובן. ‫Mano ‫11:36, 7 מאי 2004 (IDT)

Prog, אולי בכל זאת תחליף את זה למשהו טבלאי (ככה אולי גם יהיה אפשר לקרוא את זה)?

בחרתי כבר בפתרון אחר. לא חשוב, זה מספיק קריא מבחינתי. אני מעדיף עכשיו לעבור לכתיבת דפים אחרים. ‫Prognathous

דווקא חשבתי לעשות משהו עם העמוד הזה, כמו למשל לשנות את השם לשם כללי יותר. ושכל אחד יוכל להכניס שם את סט ההעדפות שלו.

רוב ההעדפות שלך,הם השינויים שעושים כולם (למעט אולי best match as you type). מה לעשות שברירות המחדל הם לא הצד החזק של מוזילה... ‫Mano