הבדלים בין גרסאות בדף "יצירת קשר"

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(יצירת דף עם התוכן "ניתן ליצור קשר עם צוות מוזילה ישראל בכל אחד מהערוצים הבאים: * בפורום שלנו בכתובת http://mozilla....")
 
מ
 
שורה 1: שורה 1:
 
ניתן ליצור קשר עם צוות מוזילה ישראל בכל אחד מהערוצים הבאים:
 
ניתן ליצור קשר עם צוות מוזילה ישראל בכל אחד מהערוצים הבאים:
  
* בפורום שלנו בכתובת http://mozilla.org.il/board ניתן לשאול שאלות טכניות בענייני היישומים השונים, האתר והתרגום. כמו־כן, אם באפשרותך לסייע לאחרים במתן תשובות, נא לא להסס.  
+
* בפורום שלנו בכתובת [http://mozilla.org.il/board/ mozilla.org.il/board] ניתן לשאול [http://mozilla.org.il/board/viewforum.php?f=19 שאלות טכניות] בענייני היישומים השונים, [http://mozilla.org.il/board/viewforum.php?f=22 תרגומים] ו[http://mozilla.org.il/board/viewforum.php?f=6 האתר והצוות]. כמו־כן, אם באפשרותך לסייע לאחרים במתן תשובות, נא לא להסס.  
* בערוץ הצ'אט שלנו בכתובת http://chat.mozilla.org.il או באמצעות יישום IRC בכתובת irc://irc.mozilla.org/mozilla.il (שם השרת irc.mozilla.org, ערוץ‎ #mozilla.il). הערוץ פעיל בעיקר בשעות הערב, אבל ניתן למצוא בו אנשים גם בשעות היום. כדי להפנות הודעה ישירות לאדם ספציפי, רצוי לציין בתחילת ההודעה את הכינוי המלא שלו כפי שהוא מופיע ברשימת המשתתפים בערוץ.
+
 
 +
* בערוץ השיחה שלנו בכתובת [http://chat.mozilla.org.il/ chat.mozilla.org.il] או באמצעות יישום IRC בכתובת [irc://irc.mozilla.org/mozilla.il irc.mozilla.org] (שם השרת irc.mozilla.org, ערוץ ‏‎#mozilla.il). הערוץ פעיל בעיקר בשעות הערב, אבל ניתן למצוא בו אנשים גם בשעות היום. כדי להפנות הודעה ישירות לאדם ספציפי, רצוי לציין בתחילת ההודעה את הכינוי המלא שלו כפי שהוא מופיע ברשימת המשתתפים בערוץ.

גרסה אחרונה מ־01:07, 12 באוקטובר 2013

ניתן ליצור קשר עם צוות מוזילה ישראל בכל אחד מהערוצים הבאים:

  • בערוץ השיחה שלנו בכתובת chat.mozilla.org.il או באמצעות יישום IRC בכתובת irc.mozilla.org (שם השרת irc.mozilla.org, ערוץ ‏‎#mozilla.il). הערוץ פעיל בעיקר בשעות הערב, אבל ניתן למצוא בו אנשים גם בשעות היום. כדי להפנות הודעה ישירות לאדם ספציפי, רצוי לציין בתחילת ההודעה את הכינוי המלא שלו כפי שהוא מופיע ברשימת המשתתפים בערוץ.