הבדלים בין גרסאות בדף "עזרה:איך יוצרים דף"

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
מ (תיקון ״ויקיפידיה״ וסימני פיסוק שגויים)
שורה 5: שורה 5:
  
 
== יצירת דף חדש מקישור קיים ==
 
== יצירת דף חדש מקישור קיים ==
במהלך קריאתכם בויקיפדיה, תתקלו וודאי בקישורים לדפים שטרם נכתבו (לדוגמא: [[ויקי:הדף הזה עדיין לא נכתב]] – '''אל תלחצו על הקישור הזה – הוא פה כדי לשמש כדוגמא!'''). קישורים לדפים שטרם נכתבו מופיעים בצבע אדום. לחצו על הקישור ותגיעו לדף שבו כתוב:
+
במהלך קריאתכם בויקי, תתקלו וודאי בקישורים לדפים שטרם נכתבו (לדוגמא: [[ויקי:הדף הזה עדיין לא נכתב]] – '''אל תלחצו על הקישור הזה – הוא פה כדי לשמש כדוגמא!'''). קישורים לדפים שטרם נכתבו מופיעים בצבע אדום. לחצו על הקישור ותגיעו לדף שבו כתוב:
 
: כתוב כאן את הטקסט עבור הדף החדש:
 
: כתוב כאן את הטקסט עבור הדף החדש:
פשוט התחילו לכתוב את המאמר בתיבת הטקסט. כשתסיימו, לחצו על כפתור "שמור דף" שבתחתית העמוד (השתמשו בכפתור התצוגה המקדימה אם אתם רוצים לראות כיצד יראה הדף שכתבתם לפני שתשמרו אותו).
+
פשוט התחילו לכתוב את המאמר בתיבת הטקסט. כשתסיימו, לחצו על כפתור '''שמור דף''' שבתחתית העמוד (השתמשו בכפתור התצוגה המקדימה אם אתם רוצים לראות כיצד יראה הדף שכתבתם לפני שתשמרו אותו).
  
== יצירת דף ע"י עריכת שורת הכתובת ==
+
== יצירת דף על־ידי עריכת שורת הכתובת ==
  
החליפו את כל מה שמופיע בשורת הכתובת, לאחר הקו הנטוי השלישי, בכותרת הדף שלכם ואז לחצו Enter. לאחר מכן לחצו על הלינק " ערוך דף זה".
+
החליפו את כל מה שמופיע בשורת הכתובת, לאחר הקו הנטוי השלישי, בכותרת הדף שלכם ואז לחצו Enter. לאחר מכן לחצו על הלינק '''ערוך דף זה'''.
  
'''זכרו!''' כל תרומה לויקי מוצאת לאור תחת הרשיון לשימוש חופשי במסמכים של GNU. אם אינך רוצה שעבודתך תהיה זמינה לעריכה על ידי אחרים, ותופץ לעיני כל, אל תפרסם/י אותה פה. כמו-כן, את/ה מבטיח/ה לנו כי את/ה כתבת את הטקסט הזה בעצמך, או העתקת אותו ממקור שאינו מוגן על-ידי זכויות יוצרים. '''אל תעשו שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!'''
+
'''זכרו!''' כל תרומה לויקי מוצאת לאור תחת הרשיון לשימוש חופשי במסמכים של GNU. אם אינך רוצה שעבודתך תהיה זמינה לעריכה על ידי אחרים, ותופץ לעיני כל, אל תפרסם/י אותה פה. כמו־כן, את/ה מבטיח/ה לנו כי את/ה כתבת את הטקסט הזה בעצמך, או העתקת אותו ממקור שאינו מוגן על-ידי זכויות יוצרים. '''אל תעשו שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!'''
  
 
----
 
----
 
[[וויקי:עזרה|עזרה]]
 
[[וויקי:עזרה|עזרה]]

גרסה מ־16:54, 20 באוקטובר 2004

עקרונות מנחים

  • לפני שתצרו דף חדש, חפשו מאמרים קיימים בנושא עליו אתם רוצים לכתוב בכדי לוודא שלא נכתב מאמר עליו לפניכם.
  • הדרך המומלצת ביותר ליצירת דף חדש היא באמצעות לחיצה על קישור קיים - קישורים הצבועים באדום הם הפניות לדפים שטרם נכתבו. אם תלחצו עליהם, יווצר דף חדש בנושא הקישור, ותוכלו מיד להתחיל לערוך אותו.
  • זכרו תמיד לפתוח בפסקה כללית, המהווה מבוא לנושא עליו אתם כותבים.

יצירת דף חדש מקישור קיים

במהלך קריאתכם בויקי, תתקלו וודאי בקישורים לדפים שטרם נכתבו (לדוגמא: ויקי:הדף הזה עדיין לא נכתבאל תלחצו על הקישור הזה – הוא פה כדי לשמש כדוגמא!). קישורים לדפים שטרם נכתבו מופיעים בצבע אדום. לחצו על הקישור ותגיעו לדף שבו כתוב:

כתוב כאן את הטקסט עבור הדף החדש:

פשוט התחילו לכתוב את המאמר בתיבת הטקסט. כשתסיימו, לחצו על כפתור שמור דף שבתחתית העמוד (השתמשו בכפתור התצוגה המקדימה אם אתם רוצים לראות כיצד יראה הדף שכתבתם לפני שתשמרו אותו).

יצירת דף על־ידי עריכת שורת הכתובת

החליפו את כל מה שמופיע בשורת הכתובת, לאחר הקו הנטוי השלישי, בכותרת הדף שלכם ואז לחצו Enter. לאחר מכן לחצו על הלינק ערוך דף זה.

זכרו! כל תרומה לויקי מוצאת לאור תחת הרשיון לשימוש חופשי במסמכים של GNU. אם אינך רוצה שעבודתך תהיה זמינה לעריכה על ידי אחרים, ותופץ לעיני כל, אל תפרסם/י אותה פה. כמו־כן, את/ה מבטיח/ה לנו כי את/ה כתבת את הטקסט הזה בעצמך, או העתקת אותו ממקור שאינו מוגן על-ידי זכויות יוצרים. אל תעשו שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!


עזרה