שיחה:באגים בנושא BiDi

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אפשר לקחת באגים מ-mozilla.org.il

ואכן משם נקלחו חלק מהבאגים. צחי אתה מוזמן לעדכן את הדף, כרגע אני שקוע בכתיבה של כמה דפים יותר מיועדי-משתמש. --Mano 16:52, 24 אפר' 2004 (EDT)


הנה הבאג שהוסיף משתמש אלמוני מכתובת 192.114.162.50:

  • Bug 109970 - Overlapping text when in print preview (actually, different problems in print preview)

הבאג הזה אינו קשור ל-BiDi ומוטב לדון בו קודם בפורום.


אני האלמוני... לדעתי הבאג קשור. כלומר, יש באג ב-Print Preview, שקשור ל-Bidi (השורות אינן מיושרות), ואני חושב שהבאג הזה (שבו כל מיני פירמוטים גורמים לכל מיני אלמנטים לזוז ממקומם, דווקא ב-Preview), הוא אותו הבאג.

יותר הייתי חושב בכיוון של "תלוי" ‫Mano ‫11:51, 20 מאי 2004 (IDT)
לא הבנתי. אתה חושב שהבאג ראוי להיות ברשימה או לא?
התכוונת שתפתח באג נפרד (אחרי שתבדוק אם לא קיים אחד) לבעיות ה-print preview העברי, לא יצא לי להיתקל בהם מכיוון שאני משתמש בפריוויו של OS X ולא ב"מובנה". "תלוי" פרושו שתוסיף ל Dependent List של הבאג, את הבאג אליו קישרת. את הבאג החדש תוכל להוסיף לרשימה. אגב אתה מוזמן להירשם לוויקי, הרבה יותר נעים לדעת עם מי מדברים, גם עם הכינוי בדוי. ‫Mano
מתוך 140 הבאגים הפתוחים בנושא BiDi, הדף הזה מתייחס רק למשמעותיים ביותר. כדי שבאג ייכנס לרשימה הזו הוא צריך להיות מדווח בבאגזילה ו-Confirmed. תגובה בבאג שאינו קשור ל-BiDi בוודאי לא עונה להגדרה הזו. אלמוני, אני מציע שקודם כל תאמץ את ההצעה של Mano ותדווח על הבאג. ‫Prognathous ‫01:52, 21 מאי 2004 (IDT)

אתם בטוחים שבקישור אל רשימת כל הבאגים צריך לשים גם את הבאגים הלא מאושרים (unconfirmed)? סביר שלפחות חלק מהם יסתיימו ככפולים או invalid. ‫צחי ‫00:14, 22 מאי 2004 (IDT)

אני בטוח שבאגים לא מאושרים *לא* צריכים להופיע בדף הזה, ואם תבדוק את הרשימה הקיימת תראה שאין שם כאלה. לגבי הקישור, זה כבר עניין שונה, ממילא אני לא מצפה שמישהו יעבור על כמות כזו של באגים. הקישור מיועד רק כדי לתת אינדיקציה לכמות הבאגים המדווחים שלא נפתרו או נסגרו עדיין. ‫‫Prognathous ‫00:40, 22 מאי 2004 (IDT)


אופס... ראיתי את ההערה הראשונה של Mano, ומיהרתי לדווח כפי שהוא המליץ ולהכניס את החדש לרשימה. עכשיו אני לא יודע איך להחזיר את הגרסה הקודמת... בכל אופן, זה באג 244409.