שיחה:בנייה ליילית

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

למה "בניות ליליות" ולא "בניה לילית"? אפילו אתה (mano) התחלת את הערך במילים "בניה לילית היא...". בדר"כ הערך של מילה ברשימת הגדרות (מילון, אנציקלופדיה וכו') בא בצורת היחיד, לא הרבים. ‫צחי ‫16:59, 5 יוני 2004 (IDT)

ההגדרה היא חלק קטן מאוד מהעמוד, רובו יהיה קישורים להורדה של בניות ליליות (5 עבור כל Product). כך ששם כמו "בניה לילית" נראה לי קצת בעיתי. ‫Mano (אגב למה "אפילו אתה" :-) )
חשבתי לשים בדף הזה הסבר על מה זה בנייה לילית, היתרונות, החסרונות, וכו'. גם אם תשים בסוף קישורים לבניות הליליות האחרונות (אני מקווה שתוכל לעדכן את זה כל יום) זה לא סותר.

אפילו אתה כי נראה שלמרות הכותרת, היה לך ברור כשהתחלת לכתוב שזה צריך להיות "בניה" ולא "בניות". ‫צחי ‫12:03, 6 יוני 2004 (IDT)

למה לעדכן כל יום!? קישרתי לקובץ מהתיקיה (שהיא בעצם קישור אל האחרן) "latest". בכל אופן, כשיהיה כאן חומר בנושא, נשנה את שם הדף. מקובל? ‫Mano

אז למה לא לתת שם נורמלי כבר מההתחלה? השאלה היא האם המאמר הזה (ומאמרים בכלל בויקי הזה) נועד להסביר מה זה בנייה לילית, או לשמש רק כמראה מקום אל הבניות הליליות. במקרה הראשון, שמו צריך להיות בלשון יחיד. ‫צחי ‫21:25, 6 יוני 2004 (IDT)

כתבתי דף הפנייה ביחיד. rotemliss 04:46, 26 פבר' 2005 (PST)