שיחת משתמש:ראובן

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

הוספתי כותרת חדשה בדף הראשי "יצירת חבילת שפה עברית", והעברתי לתוכו את הקישורים לתרגום שהיו תחת "הכנת ערכות נושא"

נהדר, אבל יהיה טוב אם תוכל להוסיף תוכן לדף. ולא רק קישורים, משהו שיקל על מתנדבים פוטנציאלים, אולי אפילו Tutorial שינחה איך לקחת את התרגום הקיים ולהמשיך מאותה נקודה (למשל תרגום של ה-DOM Inspector ש(עד כמה זכור לי)טרם תורגם). ‫Mano ‫16:24, 16 מאי 2004 (IDT)

סיימתי לתרגם את ה- DOM Inspedtor והוספתי אותו לחבילת שפה האחרונה, הבעיה היא שהדפדפן לא תמיד משתמש בזה. אני מתכוון להוסיף את זה לחבילת התקנה הבאה במקום הקובץ inspector.jar נראה אולי אני יוסיף מדריך לזה.


הכותרות "טיפים" ו "טיפים לדפדפן" לא מוצלחות. יש בפנים מידע כמו כלים לבוני אתרים, הרחבות, קיצורי מקלדת, ומנועי חיפוש שאין להם שום קשר לטיפים (לדעתי).

הי ראובן, (1) תפתח דיון בפורום הוויקי על הארגון של החומר (לאו דווקא העניין הזה) (2) אודה לך אם תוכל ליצור עוד דפי רשימה, כך שהדפים האלה יוכלו להצטמצם למה שהם אמורים להיות (טיפים וטיפים לדפדפן). אגב, אתה יכול אולי לכתוב דף FAQ ל-Firefox? ‫Mano ‫13:50, 18 מאי 2004 (IDT)

ראובן, בתור המתרגם של Firefox, לא כדארי שבכל זאת תציע כתובת דוא"ל ליצירת קשר? ‫Mano ‫10:01, 19 מאי 2004 (IDT)


אני חושש מבעיה של ספאם, אני לא יודע אם הכתובות כאן מקודדות או לא. הוספתי גם אפשרות ליצירת קשר דרך האתר שלי. בכל מקרה, אם הכתובות מקודדות, אין לי שום בעיה להוסיף את הכתובת דוא"ל.